پروژه‌های خاتمه یافته

پروژه احداث خط لوله 8 اینچ گاز شیرین میدان گازی تنگ بیجار به صورت EPC

شرکت ملی نفت مناطق مرکزی

استان ایلام

این میدان در سال ۱۳۸۶ به بهره‌برداری رسیده‌است. گاز مرکز تفکیک تنگ بیجار پس از فرآورش به مرکز تفکیک ایلام و میعانات گازی نیز به پالایشگاه ایلام منتقل می گردد. شرکت ساتراپ جنوب با اجرای خط لوله 8 اینچ در میدان گازی تنگ بیجار همکاری موفقی را با شرکت ملی نفت مناطق مرکزی داشته است.

پروژه احداث لخته گیر و توسعه تاسیسات TCF به صورت PC

شرکت ملی نفت مناطق مرکزی

استان ایلام

پروژه احداث مرکز تفکیک گر هما-شانول به صورت PC

شرکت ملی نفت مناطق مرکزی

استان فارس

گاز میدان گازی هما و میدان گازی شانول پس از ارسال به مرکز تفکیک که شامل لخته گیر، مخازن جداکننده، پمپ ارسال مایعات، سیستم ارسال و دریافت توپک می‌باشد به همراه مایعات گازی به پالایشگاه پارسیان ارسال می‌گردد. در این میان احداث مرکز تفکیک گر هما-شانول بر عهده شرکت ساتراپ جنوب قرار گرفته که با اجرای آن تجربه ارزنده ای نیز کسب نموده است.

پروژه احداث تزریق گاز بی بی حکیمه به صورت EPC

شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب (NISOC)

استان کهگیلویه و بویراحمد، شهرستان گچساران

میدان بی‌بی‌حکیمه در سال ۱۳۴۱ توسط شرکت اکتشاف و تولید نفت ایران کشف شد و در همان سال نیز به بهره‌برداری رسید. در این راستا و به منظور توسعه میدان نفتی مذکور، شرکت ساتراپ جنوب پروژه احداث ایستگاه تزریق گاز بی بی حکیمه را با اتکا به توان مهندسی و اجرایی خود با موفقیت به پایان رسانده است.

پروژه احداث ایستگاه تکمیلی تزریق گاز کوپال به صورت EPC

شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب (NISOC)

استان خوزستان، شهرستان هفتکل

میدان نفتی کوپال در سال ۱۳۴۴ توسط شرکت اکتشاف و تولید نفت ایران کشف شد. طول این میدان ۳۹ کیلومتر و عرض آن ۴ کیلومتر است.

اسکرول به بالا